Lekarze Foniatra

dr n. med. Małgorzata Wojtkiewicz-Malicka

Foniatra, Laryngolog dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Malicka jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam

lek. med. Karol Myszel

Audiolog, Foniatra

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
00-024 Warszawa

Szukałam pomocy u czterech specjalistów.. Pan Doktor był nasza ostatnia deska ratunku i co?Od razu Trafna diagnoza!! Zestaw leków który otrzymaliśmy skończył problem u córki w mig gdzie wcześniejsi lekarze przez 1,5 miesiąca nie potrafili nam pomoc i tylko faszerowali antybiotykami które nie dawały efektu, zero poprawy. Anioł nie człowiek! Cieszę się ze jesteśmy w rękach tak dobrego specjalisty! Teraz mam poczucie bezpieczeństwa ze jest lekarz który zawsze pomoże Polecam ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Teresa Chącka

Pałucka 65a
54-152 Wrocław

cudowny lekarz, cudowny człowiek. nie dziwię się, że długo trzeba czekać na wizytę, ale każda chwila spędzona u pani doktor wynagradza wszystko.Rzeczowa uprzejma empatyczna szanuje każdego pacjenta.ludzka...jak z serialu;) gorąco polecam.Wyleczyła mojego małego synka i męża, a i mnie oglądnęła przy okazji poradziła co robić z chrypką

lekarz Maria Łyszczak

Foniatra, Laryngolog

Gabinet Laryngologiczno-Foniatryczny
Wrocław, ul. Gajowa 23
50-519 Wrocław

Rzadko spotyka się tak ofiarnego i kompetentnego lekarza zwłaszcza w publicznej służbie zdrowia.

dr hab. n. med. Andrzej Obrębowski

św. Marcin 9
61-867 Poznań

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem.Idealne podejście do dzieci.Polecam

lekarz Krystyna Augustyn

Chabrów 20 lok. 10
45-221 Opole

Uważam, że Pani doktor jest naprawdę znakomita. Bardzo uprzejma, tłumaczy dolegliwosci i co najważniejsze wyleczyla mnie. Z pewnością gdy bede miał problemy z gardłem znów zwróce sie do Pani Augustyn. Polecam.

lek. med. Andrzej Senderski

Audiolog, Foniatra

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

To jest cud że trafiliśmy do takiego lekarza. Zbadał dziecko bez żadnych problemów mimo, że badanie było dość nieprzyjemne. Zainteresował syna badaniem do tego stopnia, że razem oglądali na komputerze co robi doktor w czasie badania. Bardzo uprzejmy lekarz o wysokiej kulturze. Bardzo polecam. Krzysztof
Opinia dodana przez: Krzysztof
Pani Doktor leczyła mnie kilka lat i bardzo dobrze prowadziła kilkuletnie leczenie i rechabilitację strun głosowych po obustronym porażeniu nerwów wstecznych, po leczeniu chirurgicznym raka tarczycy.Dzięki Doktor Dwornickiej mówię i już tak często nie mam ataków duszności , no i potrafię opanować panikę lęku jaki ogarnia człowieka w czasie duszności i niewydolności oddechowej.Dr Dworncka to wspaniały lekarz-foniatra i polecam każdemu choremu leczenie właśnie u Niej.

dr n. med. Marcin Kawczyński

Poradnia Otolaryngologiczna
Staszica 12
64-980 Trzcianka

Bardzo kompetentny oraz budzący zaufanie lekarz, do tego bardzo sympatyczny. Jestem pacjentką lekarza id 14 lat i zawsze otrzymuję fachową pomóc.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Pyrzowska

NATURHOUSE
Bałuckiego 9a
82-300 Elbląg

Bardzo dobra lekarka. Od zawsze mam nawracające zapalenie ucha i zawsze mi pomogła . Lekarka godna polecenia. Ma dobre podejście do dzieci ponieważ sama chodzę do niej od małego.

lekarz Ewa Kielska

epmed
Sucha 2
26-600 Radom

Na wizytę prywatną zdecydowałam się ponieważ na kasę chorych za długo musielibyśmy czekać, a nam zależało na czasie. Dla mnie wizyta u pani dr, była wymarzoną wizytą. Życzyłabym sobie takiego traktowania u każdego lekarza. Bardzo miła, uprzejma. Byłam na wizycie z 2 letnim synkiem. Nasza wizyta trwała 30 min i nie zauważyłam zniecierpliwienia. Wszystko dokładnie mieliśmy wytłumaczone. Świetne podejście do dzieci. Jak u nikogo synek dał sam sobie zbadać uszka. ...

lekarz Henryka Piestrzyńska

Mechaników 101
65-119 Zielona Góra

Pani doktor wyleczyła mnie skutecznie z poważnego zapalenia ucha, z którym nie bardzo radzili sobie inni laryngolodzy z Zielonej Góry (łącznie 3 laryngologów nie dało rady). Po pierwsze, nie leczyłem się samodzielnie, jak u innych laryngologów, tylko przychodziłem na codzienne zakładanie opatrunku (i to najwięcej pomogło w leczeniu). Po drugie, Pani doktor nie brała ode mnie pieniędzy za samo założenie opatrunku, bo trwało to dosłownie 5 minut (leki swoje przynosiłem). ...
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Janusz Szczęsnowicz

Keniga 3 lok. 51
02-495 Warszawa

Operowany byłem w szpitalu brudnowskim dwa razy rok po roku z powodu perlaka .Przd trzzecią operacją urataowała mnie pani dr. Rzędowska.A Ponad 15-tu lat jestem pod kontrolą dr. Szczęsnowicza , a bywało różnie z tymi moimi uszami a mam niestety skłonności do zapaleń .

lekarz Małgorzata Sznajder

Marszałkowska 84/92
01-514 Warszawa

Zgłosiłam się do Pani doktor z TK-zapalenie zatok.Wcześniejsze leczenie u innego lekarza okazało się nieskuteczne.Pani doktor przepisała mi antybioty, inhalację itd. Niestety zabiegi te nie pomogły. Za tydzień mam kolejną wizytę. Jak na razie leczenie nietrafione (za leki zaplacilam 200 zł.).

lekarz Dorota Dziuba-Żyła

ulica Hrubieszowska 34 A
22-400 Zamość

Niezwykle mądry, kompetentny i sympatyczny fachowiec. Chodzę do niej cyklicznie od lat i nigdy nie widziałam jej nerwowej czy zniecierpliwionej. Można o wszystko zapytać, wyrazić ewentualne zaniepokojenie. Badanie krtani przebiega naprawdę sprawnie i bezboleśnie. Wystarczy zaufać i poddać się badaniu. Jestem alergiczką, więc nie raz proszę o zmianę proponowanego leku i pani dr bez problemu zapisuje inny. Wizyta u dr Żyły jest bezstresowa. Polecam każdemu. Pielęgniarka, która z nią pracuje ...
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Ewa Rychlewska-Pikulska

Laryngolog, Foniatra

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Pani Doktor z ogromną wiedzą, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Uważnie słucha i stawia bardzo trafne diagnozy. Bardzo pomogła mi z problemem krtani, strun głosowych i gardła. Konkretna, rzeczowa i niezwykle kompetentna osoba, a przy tym jeszcze świetny psycholog, potrafi doskonale wejść w relacje lekarz-pacjent. Polecam wszystkim wizyty.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Witam serdecznie! Z ręką na sercu mogę polecić tego lekarza każdemu kto ma jakiekolwiek problemy laryngologiczne. Ja męczyłam się ponad dwa lata, a m.in. dzięki pomocy dr Kraśnego powróciłam w pełni do zdrowia. Wysłucha, doradzi i przede wszystkim nie poddaje się tak szybko jak inni lekarze, tylko wytrwale szuka przyczyn schorzenia. Godny zaufania specjalista!!!

lekarz Teodora Więckowska

Witosa 4 lok. 1
87-100 Toruń

polecam tego lekarza! mialam ciezki korek do usuniecia ,pani doktor zajela sie mna z wielka cierpliwoscia,plukala mi ucho bardzo delikatnie,wszystko co robila pokazywala,tlumaczyla na czym to polega,juz zawsze wybiore sie do tej pani ,polecam serdecznie.

dr n. med. Dorota Piekaj-Stefańska

Foniatra, Otolaryngolog

ulica Nasypowa
40-551 Katowice

Dziękuję Pani doktor za ciepłe podejście podczas wizyty. Pani doktor w jasny i zrozumiały sposób wyjaśniła przyczynę moich dolegliwości. Nie tylko skupiła się na problemach związanych z gardłem, ale także przeprowadziła wywiad na temat innych chorób, które mi towarzyszą mając na uwadze skuteczne leczenie. Dziękuję i pozdrawiam.

dr n. med. Anna Sinkiewicz

Jagiellońska 70 lok. 36
85-027 Bydgoszcz

Wzór i ideał lekarza. Pani Prof. z pełnym zaangażowaniem podeszła do mojego problemu i zrobiła wszystko co mogła by mi pomóc. Wizyta była uprzejma i profesjonalna. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim fajnym podejściem lekarza do pacjenta. Polecam. Niestety kolejki NFZ są długie, ale jeśli ktoś ma poważny problem warto poświęcić parę złotych na wizytę prywatną, bo to na pewno nie będą pieniądze stracone. Anioł, nie lekarz!